Grįžti į pirmąjį į puslapį

SENIŪNIJOS TARYBOS POSĖDIS

   2007 spalio 23 d.

 Darbotvarkė:

 

            1. Dėl šilumos ir karšto vandens kainų  2007/2008 m. m.  šildymo sezonui.

            (UAB Prienų energija Trakų padalinyje).

            2. Dėl ekskursijos į Lenkiją

            Pirmu klausimu informaciją pateikė N. Dočkuvienė.

            Kaina Trakuose viena iš didžiausių Lietuvoje. Per du metus padidino šilumos kainą        50. 06 proc. Meras tvirtino, kad vienintelė sąlyga investuotojams buvo-kaina už šilumą neturi didėti. Įvyko – atvirkščiai. Kainą žadama padidinti nuo 18. 09 iki 22. 04 cnt už kwh (be PVM).

            Kainos didėjimas nepagrįstas. Į kainą įskaičiuota tai, kas pagal LR įstatymus negali būti šilumos kainos dalimi. Pasiūlė  įteikti reikalavimą rajono valdžiai,  tarybai , kad būtų atlikta kainos didėjimo ekspertizė  ir nutraukta arba perrašyta koncesijos sutartis. Supažindino su LRS nutarimu „Dėl Seimo audito komiteto atlikto šilumos ir karšto vandens kainų didėjimo pagrįstumo parlamentinio tyrimo išvadų“ (2007 m. Birželio 19d.  Nr. X-II92). Šiame nutarime aptariama  ir pasirašyta koncesijos sutartis su UAB „Prienų energija“.
nutarta: 1. Surengti piketą 2007m spalio 25d.  kartu su Lentvario šilumos vartotojų atstovais reikalaujant mažesnių  šilumos energijos kainų

                         2. Trakų ir Lentvario šilumos vartotojų atstovams. Įteikti  rajono valdžiai,  tarybai reikalavimą. dėl didelių kainų už šilumą ir koncesijos sutarties nutraukimo.

            Antru klausimu dėl kelionės į Lenkiją informavo seniūnas K. Vilkauskas. Lapkričio mėn. numatoma ekskursija.  Pranešta , kad atvykstame susipažinti su daugiabučių namų modernizavimu Gižycke.

                            Seniūnas pateikė informaciją dėl seniūnijos biudžeto, vaikų žaidimo aikštelių, šaligatvių, daugiabučių namų  kiemų atnaujinimo, raudonųjų linijų projekto parengimo.

                                                                                        

                                                                                                                                R. Tichonova

*    *    *

2007 m. gegužės 31 d. Rajono tarybos posėdžio sprendimu didėja šalto vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo kainos. Vieno kubo vandens kaina vartotojams padidėja 0,51 lt plius pardavimo kaina 2.70 lt.

 Pvz.: Jei vartotojas per mėnesį sunaudoja 10 kubų vandens, pagal nuo 2000 m. Galiojančias kainas jis mokėdavo 10x 4.88-48.80Lt.Pagal naujas kainas vartotojas mokės 10x5.39Lt. už suvartotą vandenį plius 3.19 Lt pardavimo kaina (mėnesinis mokestis už skaitiklių įrengimą, priežiūrą, metrologinę patikrą ir keitimą).Viso - 57.09Lt.

 

Grįžti į pirmąjį į puslapį